Jdi na obsah Jdi na menu
 


XIV. ročník MOPED CUP je minulostí

21. 8. 2012

V sobotu 18. srpna 2012 se jel poslední závod letošního seriálu STADION CUP 2012. Již po čtrnácté se sešli pořadatelé a závodníci na stejné trati jako v minulosti. Povrch trati ve Starém Hradišti za ty roky prošel změnou na několika místech. Poslední změna byla v Hradišti na Písku po průjezdu obávané pískové polní cesty. Nájezd na "asfaltku" byl upraven v poslední dny a nedělal jezdcům žádné problémy. Nečekaně letos dělala problémy kruhová křižovatka. Pád jezdce Patrika Valoucha vypadal hrůzostrašně a jen zázrakem se obešel jen s pohmožděním. Drobné oděrky utržili i někteří jezdci. Ale to patří k motoristickým závodům a závodníci jsou tvrdí hoši se srdcem bojovníka. Výsledky jsou níže v souborech.

Výsledky jízd a konečné umístění          Závod originálů

Foto z trati i mimo ni najdete ve fotoalbu MOPED CUP 2012

Dle ohlasů se líbila i pozvánka na tento ročník. Celý klip shlédnete po kliknutí

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

nadpis

(Pepa, 8. 3. 2013 17:04)

Ahoj, nasel jsemm na netu super stranky s automaty zdarma a jeste ke vsemu pekne sexy babou tam :D mrknete na www.ZdarmaAutomaty.cz a zahrajte si :)

nadpis

(Sandra, 25. 2. 2013 14:52)

Ahoj, letos koluje po internetu a mezi lidma nová forma přivýdělku, ideální na zimu, když je večer hodinka dvě času :) Sama si takto vydělávám už od ledna a fakt mě to nadchlo! Miliony z toho sice nejsou, ale dokud to jde, tak se mi hodí každá snadno vydělaná kacka :) Kdyžtak mrkněte na www.Cervena-Cerna.cz