Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kandidují do voleb ve Starém Hradišti - 2. část

4. 10. 2014

Josef TEPLÝ, 57 let, mistr odborného výcviku, Staré Hradiště, bez pol. příslušnosti

teply-pepa.jpg

Svým přístupem k profesi přesvědčil mnohé o úctě k manuální práci. Své zkušenosti předává mladým lidem, s kterými našel společnou řeč. Aktivně pracuje ve sboru hasičů. V zastupitelstvu v minulosti pracoval a tak v případě zvolení bude platným zastupitelem.

 

 

Jiří PÍŠA, 48 let, technik, Staré Hradiště, bez politické příslušnosti

 Pracuje v oblasti spojů a profese jej zavede do všech koutů naší země. Proto dovede posoudit vybavenost srovnatelných obcí a své poznatky již v minulosti uplatnil v zastupitelstvu.

Bc. Andrea ČERNÁ, Dis.,  39 let, facility manager, Brozany, bez pol. příslušnosti

 Kandidaturu v volbách přijala z důvodů nespokojenosti s podporou drobného podnikání v obci. Chce přispět svojí podporou i k činnosti v Brozanech, kde je stále co zlepšovat v oblasti místních komunikací a oprav chodníků nejen k bývalým členům rady.

Bc. David MARTÍNEK, 43 let, učitel, trenér,  Staré Hradiště, bez pol. příslušnosti

martinek-david.jpg

Zkušený pedagog, trenér i podnikatel jistě uplatní své poznatky v zastupitelstvu. Velice rád by pozvedl amatérský sport v obci na úroveň, která mu po zásluze patří. Jeho heslo Sport = Zdraví by rád přenesl na dnešní mládež.

 

 

 

Andrea PROKŮPKOVÁ, 40 let, školnice MŠ, Staré Hradiště, bez pol. příslušnosti

 Mimo svoji profesi se ještě rozhodla pro roli „zmrzlinářky“. A právě styk s mnoha občany a jejich „stížnosti“ na jednání některých představitelů obce ji přesvědčily o potřebě změny a rozhodla se kandidovat.

Ladislav BERAN, 49 let, jednatel společnosti, Brozany, bez politické příslušnosti

Zkušenosti z podnikání, z jednání lidí a úřadů jej přivedly na kandidátku. Rád by přispěl ke změně na radnici, aby si představitelé obce všimli i zanebnaných zákoutí v Brozanech

Drahoslav DRÁBEK, 39 let, st. zaměstnanec,  Staré Hradiště, bez pol. příslušnosti

drabek-drahos.jpg

Není přítelem velkých gest a povyšování se nad jiné.Kandiduje pro podporu rozumných projektů a ne stavění nevyužitelných „pomníků“

 

 

 

Z P Ě T