Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kandidují do voleb ve Starém Hradišti - 1. část

5. 10. 2014

 Petr SEIDL, 50 let, obchodní ředitel, Staré Hradiště, bez politické příslušnosti

seidl-peta.jpg

Nejsem politik, ale podnikatel. Z tohoto pohledu vím, jak je v dnešní době potřebné si vážit každé vydělané koruny. Tak by se měl totiž chovat i správný a zodpovědný politik. Nejsem zdejší rodák, ale žiji zde již sedmý rok. Poslední dva roky působím jako zastupitel a člen kontrolního výboru. Není mi lhostejné, jak se vyhazují peníze na megalomanské projekty současného vedení radnice a nebere se zřetel na normální potřeby zdejších občanů. Moji prioritou je vybudování více dětských hřišť a klidových zón v nových zástavbách, které se opomíjí, přechodů pro chodce a hlavně zklidnění dopravy v naší obci – celkově tedy skutečná přání a zájmy občanů.

 

Petr MÁRA, 53 let, technik, Hradiště na Písku,  bez politické příslušnostimara-peta.jpg

V obecním zastupitelstvu pracuji od roku 1990. V těchto letech se udělalo mnoho práce pro zkvalitnění bydlení a žití občanů v našich obcích. Obce se rozrůstají, a proto bych se chtěl přičinit o další zvelebení našich obcí v oblasti reálných investic, služeb a volnočasových aktivit mládeže a i seniorů. Již nemíním snášet a ani se dívat na aroganci některých členů nynějšího vedení zastupitelstva. Chci vyjít vstříc všem našim spoluobčanům ve všech směrech.

 

Pavel VRÁTIL, 66 let, technik, Staré Hradiště, bez politické příslušnosti

vratil-pavel.jpg

Celý život žiji na malé obci a tak vím, jaký je problém s dopravou. Mám zájem na zlepšení dopravní obslužnosti, budu prosazovat opravu místních komunikací a chodníků, pro bezpečnost cyklistů a chodců podpořím výstavbu cyklostezek. Budu podporovat mládežnické kolektivy ve sportovních a společenských sdruženích, ale i funkční sdružení seniorů a mladých rodin.

 

 

 

Lenka KRŠÍKOVÁ, 45 let, OSVČ, Staré Hradiště, bez politické příslušnosti

krsikova-lenda.jpg

V Hradišti jsem se narodila a až do dnešního dne tady bydlím. Zažila jsem chvíle, na které ráda vzpomínám, ale i okamžiky, které je lepší zapomenout. Ráda se účastním akcí, které byly zpříjemněním života v obci. V zastupitelstvu jsem byla a ráda bych své zkušenosti sdělila i novým kandidátům. Podpořím vše, co bude přínosem k obnovení tradičních hodnot života na venkově, společenského a kulturního života i volnočasových aktivit mladých.

 

David JAHODA, 37 let, pilot - instruktor, Hradiště na Písku, bez pol. příslušnosti

jahoda-david.jpg

Vážení občané, ze studii a dosavadní praxe mám široké zkušenosti a znalosti práce ve státní správě na všech úrovních, včetně zahraničních. V naší obci se chci zaměřit zejména na řešení dopravní situace a obslužnosti všech částí obce, na rozvoj sociální a kulturní vybavenosti a na zlepšení životního prostředí tak, aby naše obec byla důstojným místem pro bydlení a odpočinek našich občanů!

 

 

Martin SKUČEK, 39 let, hasič - záchranář, Brozany, bez politické příslušnosti

skucek-mar.jpg

Narodil jsem se v Pardubicích, ale před 17 roky jsem se přiženil do naší obce. Pracuji jako hasič v podniku Paramo. Mezi mé zájmy patří především rodina a dále všechny druhy sportů. V minulém volebním období jsem již jako zastupitel působil a rád bych na rozvoji naší obce dál spolupracoval.

 

 

Martin MAXA, 46 let, manager, Staré Hradiště, bez politické příslušnosti

maxa.jpg

Rodilý „Hradišťák“ a patriot každým coulem. Své zkušenosti z vedoucí funkce v zaměstnání uplatnil i ve sportovní organizaci a úspěšně koordinuje činnost v místním Sokole. Svojí účastí ve volbách chce podpořit všechny slušné lidi a poukazovat na nešvary nahromaděné v minulých volebních obdobích.

 

 

 

Alena BARTONÍČKOVÁ, 44 let, účetní, Staré Hradiště, bez politické příslušnosti

Zájem o dění v obci ji přivedl na kandidátku pro obecní volby. Ráda by přispěla svojí radou v oblasti financí, ale i není lhostejná ke stížnostem maminek na stav v mateřské školce. V případě zvolení bude prosazovat bližší spolupráci zastupitelstva, mateřské školy a rodičů dětí.

 D A L Š Í