Jdi na obsah Jdi na menu
 


29. 1. 2007

*** 11.5.2007 Na úřední desce obce se objevila nabídka pronájmu (skrytě výpůjčka) klubu AMÁLKA v Hradišti na Písku. Podotýkám, že bez vědomí celého zastupitelstva takto rozhodl jednotlivec nebo vládnoucí většina. Připomínám nebezpečí, které z toho plyne - v Hradišti na Písku nebude mimo dvora (a jak dlouho) prostor pro setkání. Jaký je úmysl tohoto počínání nevíme a tak se musíme zeptat. Ale i Vy máte možnost se vyjádřit v anketě.  Na otázku:"Má se AMÁLKA pronajmout ?" odpověděli respodenti takto - 6% ANO - 94% NE. Děkujeme za Váš názor. 

*** 12.4.2007 Protože Vám chceme pomoci s problémem STUDNA, připravili jsme druhé číslo Zpravodajského občasníku s Přílohou. Distribuci zajistíme v nejbližších dnech těm, kteří o radu projeví zájem.     

*** 26.3.2007 V těchto dnech byl v naší obci roznesen „Zpravodajský občasník“. Je to písemná forma některých příspěvků z tohoto webu. Dle prvních ohlasů byl „občasník“  hodnocen kladně a jako potřebný. A jaký názor máte Vy? Můžete hlasovat níže v anketě z jednoho PC pouze jednou kliknutím na vybranou odpověď.

 

Na otázku: "Jak se Vám líbí první číslo občasníku ?" odpověděli čtenáři takto: 60% - je dobrý; 7% - je mi to jedno; 33% - nelíbí se mi vůbec. Je to pro nás povzbuzení a i ve "vládnoucích" to vyvolalo odezvu a vydalí svůj HRADIŠŤSKÝ ZPRAVODAJ. Takže naše práce nebyla zbytečná.

 

Na ustavujícím zasedání 8.11.2006 shrnul starosta své představy o rozvoji obce do těchto pár vět. Doslovný přepis části projevu:

„Já předpokládám, že mnohým z Vás se do schránky dostal tenkrát ten leták, kde jsme měli naše hlavní záměry. Já vím, že pro každého občana, jak v obci Staré Hradiště, Brozany, Hradiště na Písku, je naprosto jiná priorita.  Že jo, pro každého, pro mě je ta priorita, která mě nejvíc pálí, ať je to dopravní obslužnost, ať je to bezpečnost, tzn. stále rostoucí  doprava, nebezpečí pro cyklisty, pro chodce, pro malý děti, ať je to nevyhovující stav chodníků nebo mnohde ty chodníky chybějící. S tou bezpečností souvisí osvětlení, nelíbí se mi i kupříkladu některé veřejné prostranství. Vás v Brozanech určitě tady trošku pálí nedokončená kanalizace, že ale, no hodně asi. Co já můžu z téhlete pozice slíbit. Ono se říká, slibem nezarmoutíš, ale já Vám můžu slíbit pouze a jen v této chvíli to, že veškerými Vašimi problémy se budu já i zastupitelstvo zabývat a budeme se snažit, abychom rozhodli ku prospěchu a spokojenosti Vás všech. Samozřejmě, že to záleží na větších prioritách, na možnosti pokladny obce, atd.“

 

Na otázku: "Jak se daří plnit slib starosty?" odpověděli návštěvníci takto: 30% - na výbornou; 13% - snaží se; 39% - těžko něco dokáže; 17% - neplní to. Není co dodávat !!!