Jdi na obsah Jdi na menu
 


(Ne)anketa o obecním domě

16. 9. 2014

Na posledním jednání zastupitelstva 3. září 2014 se v bodě Různé zmínil starosta o výsledku "ankety" k výstavbě obecního domu ve Starém Hradišti. Tolik protěžovaná stavba se už mnohokrát stala předmětem sporu mezi vládnoucí většinou a opoziční menšinou, až to vyřešili pánové z radnice jakousi "anketou" v posledním radničním zpravodaji. Jak je v zápise uvedeno, anketní lístky odevzdalo 99 občanů, ztoho 86 s vyjádřením pro. Dle dovětku referentky úřadu, převážně ve Starém Hradišti na úřadě když jim dali lístek k vyplnění. Takže to už stačilo starostovi a nechal schválit pokračování projektování této obludnosti. To už bylo přítomno 13 zastupitelů a výsledek si přečtěte v zápise. My jsme se zase zajímali o to, jak probíhala ta anketa na úřadě. Ještě, že se většina podepsala.

volby-rybar.jpg

A tak se můžete sami poptat, jakou "masáží" prošli a zda byl někdo hrdina a souhlas odmítl. Pochopitelně, že ti kteří hlasovali proti se raději nepodepsali. Mnoho našich občanů se již setkalo s udavačstvím a nikdy nevědí, co mohou od hochů z radnice očekávat.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

To mají málo?

(Fanda, 19. 9. 2014 8:51)

četl jsem, jak jste si chtěli nahrabat v odměnách a tak si chce někdo z vás ještě zateplit barák a vyměnit střechu? Že vám není hanba, chce to změnu a teď máme příležitost. Musíme ji využít všichni co s Hradištěm cítíme.